Do wykonania lub wyceny pieczątki w formie stempla drewnianego niezbędne są następujące informacje:
TREŚĆ/GRAFIKA/PROJEKT

W wypadku pieczątek tekstowych prosimy o podanie dokładnie sprawdzonej treści lub przesłanie projektu w pliku wektorowym ( zgodnie z wytycznymi). Jeśli chcą Państwo zamówić stempel z logo, graficzny  prosimy o przesłanie  pliku wektorowego z czcionkami zmienionymi na krzywe. Jeśli otrzymamy plik nie spełniający wymagań, czyli plik bitmapowy może zostać doliczona opłata za przygotowanie pliku produkcyjnego.

W wypadku pieczątek tekstowych prosimy o podanie dokładnie sprawdzonej treści lub przesłanie projektu w pliku wektorowym ( zgodnie z wytycznymi). Jeśli na stemplu pojawia się logo lub grafika prosimy o jej przesłanie w pliku wektorowym z czcionkami zmienionymi na krzywe. Jeśli otrzymamy plik nie spełniający wymagań, czyli plik bitmapowy może zostać doliczona opłata za przygotowanie pliku produkcyjnego.

WIELKOŚĆ

Prosimy o podanie przynajmniej orientacyjnych wymiarów, jakie ma mieć docelowe odbicie stempla. W wypadku grafiki wystarczy podanie dłuższego boku. Często klienci podają nam na przykład wymiar torby, na którym będzie przystawiany stempel, jednak to nie wystarczy do wyceny. Każdy klient oczekuje czegoś innego, trudno więc nam zgadnąć czy stempel ma być w maksymalnym dostępnym wymiarze czy na przykład ma tylko zajmować 1/5 dostępnej powierzchni.

GŁĘBOKOŚĆ GRAWERU (OPCJONALNIE)

W dużym uproszczeniu im głębszy grawer tym lepsza jakość i wygoda korzystania ze stempla. Pogłębiony grawer zalecamy zwłaszcza w wypadku dużych stempli (większych niż 8×8 cm) w wypadku skomplikowanej grafiki, dużej ilości pustego miejsca, a także w wypadku nietypowych zastosowań (nierówna powierzchnia, nadruk na tekstyliach, stosowanie zamienników tuszu, powierzchnie nietypowe jak glina czy mydło) więcej na temat głębokości graweru.

RODZAJ ZNAKOWANEGO PODŁOŻA

Stemple z reguły używa się do papieru i kartonu matowego, dobrze wchłaniającego. Gdy stempel ma być stosowany na podłożu niestandardowym – prosimy o informację.

Wybór koloru tuszu do stempla
INFORMACJE O WYBORZE RODZAJU I KOLORU TUSZU ORAZ PODUSZKI NA TUSZ

Do uzyskania odbicia stempla niezbędne jest posiadanie poduszki z tuszem. Jeśli posiadają Państwo własną poduszkę, można zakupić sam stempel. Jeśli chcą Państwo zakupić także poduszkę na tusz koniecznie prosimy o podanie rodzaju podłoża (inny tusz stosuje się do papieru matowego, inny do śliskiego czy drewna, tkanin, plastiku), preferowanego koloru tuszu i rodzaju poduszki (dla wielkości do 15×8 cm można wybrać między poduszką plastikową a drewnianą). Gdy posiadają Państwo własna poduszkę, a chcą zakupić/dokupić tusz prosimy o podanie koloru i rodzaju tuszu (wodny lub szybkoschnący). Należy pamiętać, iż tusz wodny wymaga innej poduszki niż tusze specjalne.

Wybór kształtu stempla
RODZAJ I KSZTAŁT STEMPLA (OPCJONALNIE)

Posiadamy stemple płaskie i kołyskowe. Stemple płaskie występują w różnych kształtach: kwadratowe, prostokątne, okrągłe. Staramy się zawsze optymalnie dobierać kształt i rodzaj stempla do konkretnego zamówienia. Jeśli jednak chcą państwo wybrać oba te parametry samodzielnie – prosimy o przesłanie takiej informacji. Sugerujemy jednak pozostawienie wyboru nam, gdyż tylko w ten sposób mają państwo gwarancję optymalnego dopasowania.

INFORMACJE DODATKOWE

(dodatkowe uwagi, wybór sposobu odbioru, rodzaj dokumentu potwierdzenia sprzedaży, ewentualnie dane do wysyłki i numer kontaktowy)

Bardzo ważne dla sprawnej i właściwej realizacji zlecenia jest określenie wszelkich dodatkowych informacji już na etapie składania zamówienia. Jeśli na przykład chcą Państwo skorzystać z nietypowego podłoża czy tuszu, zamiast tuszu stosować farbę lub do tekstu dodać grafikę – prosimy o przesłanie takiej informacji.

SPOSÓB ODBIORU I RODZAJ PŁATNOŚCI

Stemple można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy w Warszawie przy ul. Szyszkowej 21/23  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Istnieje także możliwość odpłatnego zamówienia kuriera lub usługi Paczkomat. Zamówienia o wartości powyżej 200 zł netto, złożone samodzielnie za pośrednictwem sklepu online mogą zostać wysłane kurierem bezpłatnie. Więcej o kosztach przesyłki

W przypadku wysyłki należy podać adres dostawy i numer kontaktowy dla kuriera. Przy wyborze paczkomatu: numer/adres paczkomatu i numer kontaktowy dla kuriera.

W przypadku odbioru osobistego istnieje możliwość opłacenia zamówienia kartą lub gotówką.

DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY SPRZEDAŻ

 Paragon lub faktura VAT.

Wyślij zapytanie o stempel korzystając z formularza poniżej

  Wycena zostanie wysłana na podany przez Państwa e-mail. Akceptacja wyceny i projektu wymagana jest do rozpoczęcia realizacji zamówienia. Projekt przesyłamy po zaakceptowaniu wyceny.

  Wybierz rodzaj stempla (jeśli nie są Państwo pewni, sugerujemy wybór:proszę wybrać za mnie)
  proszę wybrać za mniestempel płaskistempel kołyskowy (kolebacz)

  Do jakiej powierzchni będzie używany stempel:
  Papier/karton zwykły, nieśliskipapier śliskiinne podłoże

  Wybierz kolor tuszu

  POGLĄDOWA KARTA KOLORÓW TUSZU DOSTĘPNYCH W MAX