Tusze specjalne i poduszki filcowe

Tusz złoty i srebrny

Tusz R9 srebrny i 8710 złoty
Od: 49,20 zł (zawiera 23 % vat)

Tusz szybkoschnący, uniwersalny (do równych powierzchni). Z uwagi na gęsty pigment wymaga intensywnego wymieszania przed nalaniem do poduszki.

Tusz szybkoschnący, wodoodporny

Najbardziej uniwersalny z tuszów szybkoschnących, posiada własności wodoodporne. Polecany do powierzchni niewchłaniających: plastik, metal, malowane drewno, folia, papiery kredowe/laminowane.

Tusz do tkanin

Tusz do tkanin Berolin-Ariston
Od: 59,20 zł (zawiera 23 % vat)

Tusz do tkanin naturalnych jak len, wełna, bawełna nie zawierających powłok ochronnych. Ma zwiększoną odporność na spieranie, także w wyższych temperaturach.

Tusz do surowego drewna

Tusz do drewna naturalnego, surowego, niezabezpieczonego. Może rozmazywać się na drewnie malowanym/lakierowanym (w takim wypadku sugerujemy użycie tuszu 4714).

Tusz do stempli metalowych

Tusz olejowy przeznaczony jest do stempli i pieczątek automatycznych, w których płytka tekstowa/czcionka wykonane są z metalu.

Tusz dla dzieci

Tusz Coloris 1013 dla dzieci
Od: 49,20 zł (zawiera 23 % vat)

Tusz Coloris 1013 zgodny z normą europejską EN 71/3 potwierdzającą bezpieczeństwo i brak toksycznych składników w farbach do zabawek dla dzieci.

Tusz  UV I

Tusz Coloris UV I
Od: 61,50 zł (zawiera 23 % vat)

Tusz widoczny tylko w świetle UV do powierzchni dobrze wchłaniających. Stosowany także na skórze ludzkiej, ale nie posiada do tego atestu. Wymaga poduszki do tuszu wodnego.

Tusz UV II

Tusz szybkoschnący, widoczny tylko w świetle UV (366nm), przeznaczony do powierzchni słabo wchłaniających. Wymaga poduszki filcowej.

Poduszki do tuszów specjalnych