Pieczątka wpłynęło i datownik “Wpłynęło dnia”

Przedstawiamy Państwu gotowe wzory pieczątek ” wpłynęło”.  Jeśli chcą Państwo wprowadzić drobne zmiany w treści – prosimy o przesłanie  informacji w uwagach. Możliwa jest róznież zmiana wielkości , w tej sprawie prosimy o skorzystaniez formularza kontaktowego, gdyż cena może ulec zmianie.

Pieczątki automatyczne

Najprostsza wersja pieczątki ” wpłynęło ” zawierająca wyłącznie hasło lub miejsce na ręczne wpisanie daty i ewentualnie innych wiadomości ( dział, nazwa firmy, oddział, numer porządkowy, itp.)

DATOWNIKI

Rozbudowana pieczątka, która posiada  także wbudowaną datę z możliwością zmiany. Poza datą i hasłem wpłynęło można dodać jeszcze dodatkowy tekst . Jego ilośc zależy od wybranego rodzaju datownika. Datowniki plastikowe polecamy, gdy pieczątka nie jest  zbyt często użytkowana. Datowniki metalowe-szkieletowe jako bardziej wytrzymałe doskonale nadają się do intensywnego stosowania.

Pieczątka wpłynęło – który wzór wybrać

Prezentujemy Państwu duży wybór gotowych wzorów pieczątki ” wpłynęło”. Często otrzymujemy pytanie, który wzór jest najlepszy/najpopularniejszy. Trudno na nie odpowiedzieć, gdyż  tak naprawdę wybór konkretnego produktu zależy od  potrzeb, częstotliwości stosowania i  budżetu.  Pieczątka wpłynęło ma bardzo szerokie zastosowanie.  Warto więc poświęcić chwilę, aby zamówić produkt nie tylko spełanijący nasze obecne potrzeby, ale w miarę możliwości  odpowiadający na ewentualne przyszłe zapotrzebowanie.  Pieczątka zawierająca słowo wpłynęło doskonale spełnia swoje zastosowanie, gdy potrzebujemy  jedynie zaznaczyć, ze dany dokument wpłynął, czyli pojawił się w danym zbiorze.   Taka pieczątka przyda się w wypadku niewielkich zbiorów , które obsługuje  tylko niewielka liczba osób.  W wypadku bardziej rozbudowanych struktur warto wzbogacić pieczątkę wpłynęło, o dodatkowe informacje. Może to być nazwa działu,  numer ewedencyjny nadany dokumentowi. Najpopularniejszą i najczęściej stosowaną informacją jest jednak data wpływu. Tu znowu warto się zastanowić nad wyborem wzoru: gdy dokumentów mamy niewiele , wystarczy  miejsce na wpisanie daty.  Nie trzeba jej zresztą wpisywać ręcznie, można zastosować poręczny,  tani datownik Colop mini s120. Jeśli dokumentów jest dużo, warto pieczątkę wpłynęło zaopatrzyć we wbudowany datownik, który znacząco uprości podawanie tej informacji.  Przy wyborze poza obecnymi potrzebami warto zastanowić się także nad ewentualnym przyszłym zastosowaniem i  jeśli fundusze na to pozwalają zamówić bardziej rozbudowany model

Datownik wpłynęło –  plastikowy czy metalowy

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli  datowników samotuszujących.   Można je podzielić na 2 grupy: datowniki plastikowe i metalowe-szkieletowe.  Który z nich lepiej sprawdzi się w pieczątce wpłynęło? To zależy od liczby dokumentów, które chcemy przetwarzać. Datownik plastikowy wpłynęło to konstrukcja mniejsza, poręczniejsza, lżejsza. Doskonale nadaje się gdy mamy niewiele miejsca i niewiele dokumentów do potwierdzenia- do kilkudziesięciu dziennie.  Warto przy tym pamiętać, że datownik plastikowy ma z reguły mniej miejsca niż metalowo-szkieletowy. Jeśli więc na pieczątce wpływu chcemy dodać logo lub dużą liczbę dodatkowych informacji – warto wybrać  droższy automat szkieletowy.  Datownik szkieletowy polecamy też, gdy pieczątka wpłynęło będzie intensywnie użytkowana, a więc w kancelariach prawnych, recepcjach korporacji, urzędach, rozbudowanych działach księgowych czy firmach księgowo-rachunkowych.  Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie w zamówieniu automatu metalowego nawet w małej firmie. Jest on bowiem bardziej ergonomiczny, stabilniejszy i trwalszy.

Jaki  kolor tuszu  zastosować ?

Pieczątki wpłynęło używane są na papierze standardowym, dlatego stosuje się w nich tusz wodny do pieczątek i stempli. W naszej ofercie znajduje się ponad 40 jego kolorów. Jaki zastosować w pieczątce? Najczęściej wybierane są kolory standardowe, czyli: czarny, czerwony, niebieski, zielony.  Są one tańsze i wliczone w podstawową cenę produktu.   Można oczywiście dobrać kolor zbliżony do stosowanego w logo.   Technika grawerowania laserowego  oferuje jeszcze jedną możliwość: wykonanie pieczątki z odbiciem w kilku kolorach, Jest to usługa droższa, ale pozwala na zwiększenie widoczności najważniejszych elementów.  Odbicie w 2 kolorach jako dodatkowo płatna opcja dostępna jest zwłaszcza w datownikach.  Z naszego doświadczenia wynika, że w wypadku, gdy w danej firmie równie często co oryginalnymi dokumentami posługują  się Państwo kserokopiami warto wybrać kolor inny niż czarny. Pozwoli to na łatwe odróżnienie kopii od oryginału.

Co wyróżnia nasze pieczątki ?

Naszym podstawowym celem jest dostarczenie klientom spersonalizowanego produktu optymalnie dopasowanego do ich potrzeb w możliwie krótkim czasie i  w dobrej cenie.   Dbamy o jakość naszych produktów, dlatego wykorzystujemy  technologię grawerowania laserowego zapewniającego najwyższą dostępną jakość. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe zróżnicowanych produktów, aby zapewnić ciągły dostęp i możliwość realizacji zleceń w trybie ekspresowym.  Wspieramy naszych klientów, dlatego posiadamy rozbudowany dział pomocy i informacji obejmujący wszelkie zagadnienia począwszy od procesu projektowania, przez wsparcie zakupu po  użytkowanie. Oferujemy także dogodny sposób odbioru gotowego zamówienia. Klienci z Warszawy mają możliwość odbioru osobistego w naszej siedzibie mieszczącej się  przy ul. Szyszkowej 21/23 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.  Dzięki temu w trybie eksresowym niektóre zlecenia można odebrać już w ciągu 1-2 godzin od potwierdzenia zlecenia. Dla Państwa wygody zapewniamy też możliwość zamówienia usługi kurierskiej lub wysyłki do Paczkomatu.