Stemple do nadruku na torbach i kartonach

SAMODZIELNE NADRUKI ZA POMOCĄ STEMPLA DREWNIANEGO

Wykonaj samodzielny nadruk na torbach i kartonach
w dowolnym nakładzie, miejscu i czasie.

Nadruk na torbach papierowych za pomocą stempli- podstawy

Torby papierowe zyskują ostatnio na popularności. Niestety wykonanie  klasycznego nadruku  na opakowaniach w drukarni zwykle jest kosztowne i czasochłonne. Doskonałą alternatywą są stemple do nadruku.  Jak samodzielnie wykonać taki nadruk ? Wystarczy wykonać stempel drewniany z oczekiwaną przez nas treścią ( może to być zarówno tekst jak i grafika) oraz posiadać do niego poduszkę z tuszem.   Posiadamy w ofercie ponad 60 modeli stempli w różnych wymiarach nawet do 20×15 cm. Oferujemy także tusze w 40 kolorach.  Dzięki  technice grawerowania laserowego zapewniamy najwyższą dostępną jakość oraz ekspresową realizację.

Jak zamówić zestaw do nadruku na torbach i kartonach ?

  • Krok 1 : zastanów się nad treścią i wielkością.
  • Krok 2 : zamów  w naszym sklepie  stempel drewniany w oczekiwanym wymiarze.  Dobierz kolor i rodzaj tuszu w zależności od potrzeb i rodzaju podłoża, na którym stempel będzie stosowany
  • Krok 3:  sprawdź i zatwierdź projekt, który otrzymasz mailem.
  • Krok 4: Opłać  a następnie odbierz stempel zgodnie z wybranym w zamówieniu sposobem  (możesz odebrać zamówienie osobiście w siedzibie naszej firmy, zamówić przesyłkę do Paczkomatu Inpost lub kurierem na wybrany adres)
  • Krok 5: wykonaj kilka wstępnych odbić, najlepiej na papierze ksero, aby nabrać wprawy i przystąp do znakowania. Sam zdecyduj o nakładzie, umiejscowieniu grafiki, kolorze.

Podstawowe zalety nadruku na torbach i opakowaniach za pomocą stempli drewnianych:

  • ekspresowe wykonanie: stemple zależnie od wymiaru możemy wykonać nawet w trybie ekspresowym – 90 % zlecenie realizujemy w ciągu 1-2 dni roboczych, cześć z nich można odebrać nawet w dniu złożenia zamówienia !
  • dowolny nakład:  gdy posiadasz już stempel i poduszkę z tuszem, sam decydujesz czy jednorazowo wykonasz nadruk na jednej, dziesięciu czy stu torbach
  • uniwersalność: jednym zestawem stempel + poduszka możesz wykonywać nadruk w różnych miejscach torby oraz na opakowaniach o różnych rozmiarach
  • niska cena:  gdy już posiadasz zestaw do nadruku i stosujesz torby z papieru zwykłego, koszt jednostkowy maleje z każdą kolejną torbą.  Uzupełnianie tuszem wodnym jest proste i tanie, a uzupełniające opakowanie tuszu starczające na kilkaset do kilku tysięcy odbić  może kosztować poniżej 10 PLN.
  • możliwość wielu innych zastosowań: zestaw do znakowania  torebek papierowych możesz stosować  także na innych materiałach: kartony, serwetki, kartki okolicznościowe listy, itp.  ( należy pamiętać o dopasowaniu rodzaju tuszu do typu podłoża)

Przejdź do

Zestawy z gotowym projektem i możliwością personalizacji

Zestawy uwzględniają rozmiary stempli drewnianych: 100x80mm, 150x80mm, 200x100mm, 200x150mm, 240x120mm, o średnicy 80mm, o średnicy 90mm, o średnicy 100mm, 100x100mm, 120x120mm lub 150x150mm.

Wybierz jeden z proponowanych zestawów z gotowym projektem. Możesz do spersonalizować dodając swoją treść (dane adresowe, kontaktowe, nazwę firmy/lokalu, slogan reklamowy), wybierając kolor tuszu oraz rozmiar stempla. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo od naszego działu graficznego projekt w skali 1:1, do którego wykonujemy dwie bezpłatne korekty. Po uzyskaniu od Państwa akceptacji projektu oraz przedpłaty w przypadku wysyłki przystępujemy do realizacji zamówienia. Czas realizacji wynosi 1-2 dni robocze (nie wliczając czasu ewentualnej wysyłki kurierskiej).

WAŻNE: poniższe zestawy zostały przygotowane z tuszem wodnym do toreb papierowych matowych, które wchłaniają tusz.
Dowiedz się, jak sprawdzić rodzaj powierzchni i jej chłonność na tusz.

W przypadku, kiedy Twoje torby są śliskie/powlekane/laminowane/w inny sposób zabezpieczone i nie chłoną tuszu, skontaktuj się z obsługą sklepu, by przygotować indywidualny zestaw.

Najpopularniejsze wymiary stempli drewnianych
Interesuje Cię inny wymiar stempla- sprawdź pełną ofertę stempli drewnianych

Nie jesteś pewien jaki produkt wybrać, szukasz inspiracji lub chciałbyś  zapoznać się z naszymi realizacjami, sprawdź poniższe linki:

Jaką wybrać głębokość graweru?

Jaki wybrać rodzaj tuszu – wodny czy szybkoschnący?

Wytyczne dotyczące przygotowania własnych projektów.

Jaki wybrać rodzaj stempla – płaski czy kołyska?

Nasze realizacje

W przypadku pytań bądź problemów ze złożeniem zamówienia skontaktuj się z obsługą sklepu poprzez e-mail  lub  za pomocą formularza kontaktowego.

Realizacje stempli drewnianych z logo klienta
w Maxonline.pl

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ…

…gotowe stemple graficzne!