Stemple do nadruku na torbach i kartonach

SAMODZIELNE NADRUKI ZA POMOCĄ STEMPLA DREWNIANEGO

Wykonaj samodzielny nadruk na torbach i kartonach
w dowolnym nakładzie, miejscu i czasie.

Coraz to bardziej cieszące się popularnością stemple drewniane to świetna i ekonomiczna alternatywa dla nadruku na torbach papierowych. Głównymi zaletami tego rozwiązania są dowolne nakłady produkcji, ponieważ zakupując jeden zestaw składający się z stempla i poduszki z tuszem, mogą Państwo wykonać nadruk na kilku tysiącach toreb, a po wyczerpaniu tuszu w poduszce należy ją uzupełnić 1-2 opakowaniami tuszu (koszt koloru standardowego to 9,84zł/25ml). Dzięki temu stemple drewniane są wydajne, a nakład na kilkaset/kilkatysięcy toreb staje się znacznie ekonomiczniejszy niż standardowy nadruk. Z racji, że wykonują go Państwo samodzielnie, nie pojawiają się bariery czasowe, nadruk na cito jest możliwy oraz nie ogranicza Państwa miejsce, ponieważ do wykonania odbicia stemplem wystarczy stabilna powierzchnia. Jeden stempel posłuży Państwu do różnego rodzaju toreb, różnego ich rozmiaru oraz do wykonania odbicia w różnych kolorach tuszu. Nadrukowi za pomocą stempla drewnianego często towarzyszy tak zwany “efekt pieczątki”, który dodaje oryginalności tej technice druku oraz swoistego wyrazu torbom papierowym – sprawdź koniecznie nasze realizacje.

Zestawy do nadruku z logo firmowym

Wybierz jeden z proponowanych zestawów. Prześlij swoje logo oraz spersonalizuj zamówienie dodając ewentualną treść (dane adresowe, kontaktowe, slogan reklamowy) oraz wybierając kolor tuszu. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo od naszego działu graficznego projekt w skali 1:1, do którego wykonujemy dwie bezpłatne korekty. Po uzyskaniu od Państwa akceptacji projektu oraz przedpłaty w przypadku wysyłki przystępujemy do realizacji zamówienia. Czas realizacji wynosi 1-2 dni robocze (nie wliczając czasu ewentualnej wysyłki kurierskiej).

WAŻNE: poniższe zestawy zostały przygotowane z tuszem wodnym do toreb papierowych matowych, które wchłaniają tusz.
Dowiedz się, jak sprawdzić rodzaj powierzchni i jej chłonność na tusz.

W przypadku, kiedy Twoje torby są śliskie/powlekane/laminowane/w inny sposób zabezpieczone i nie chłoną tuszu, skontaktuj się z obsługą sklepu, by przygotować indywidualny zestaw.

Przejdź do

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PRODUKTY

POZOSTAŁE PRODUKTY

Nie znalazłeś zestawu z interesującym Cię rozmiarem stempla? Kliknij tutaj.
Zestawy z gotowym projektem i możliwością personalizacji

Zestawy uwzględniają rozmiary stempli drewnianych: 100x80mm, 150x80mm, 200x100mm, 200x150mm, 240x120mm, o średnicy 80mm, o średnicy 90mm, o średnicy 100mm, 100x100mm, 120x120mm lub 150x150mm.

Wybierz jeden z proponowanych zestawów z gotowym projektem. Możesz do spersonalizować dodając swoją treść (dane adresowe, kontaktowe, nazwę firmy/lokalu, slogan reklamowy), wybierając kolor tuszu oraz rozmiar stempla. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo od naszego działu graficznego projekt w skali 1:1, do którego wykonujemy dwie bezpłatne korekty. Po uzyskaniu od Państwa akceptacji projektu oraz przedpłaty w przypadku wysyłki przystępujemy do realizacji zamówienia. Czas realizacji wynosi 1-2 dni robocze (nie wliczając czasu ewentualnej wysyłki kurierskiej).

WAŻNE: poniższe zestawy zostały przygotowane z tuszem wodnym do toreb papierowych matowych, które wchłaniają tusz.
Dowiedz się, jak sprawdzić rodzaj powierzchni i jej chłonność na tusz.

W przypadku, kiedy Twoje torby są śliskie/powlekane/laminowane/w inny sposób zabezpieczone i nie chłoną tuszu, skontaktuj się z obsługą sklepu, by przygotować indywidualny zestaw.

Nie znalazłeś zestawu z interesującym Cię rozmiarem stempla drewnianego?

Przejdź na stronę Stemple drewniane, wybierz interesujący Cię produkt oraz spersonalizuj go wybierając:

  1. rodzaj graweru,
  2. rodzaj poduszki,
  3. rodzaj i kolor tuszu,
  4. rodzaj projektu

oraz podaj ewentualną treść i/lub uwagi.

Niektóre stemple występują w wersji płaskiej lub kołyski. Gdy wybierzesz stempel, który posiada opcję tego wyboru, możesz wybrać samodzielnie bądź pozostawić go nam.

By dokonać prawidłowego wyboru produktów zapoznaj się z poniższymi informacjami:

Jaką wybrać głębokość graweru?

Jaki wybrać rodzaj tuszu – wodny czy szybkoschnący?

Co oznaczają poszczególne projekty i który wybrać?

Wytyczne dotyczące własnych projektów.

Jaki wybrać rodzaj stempla – płaski czy kołyska?

W przypadku pytań bądź problemów ze złożeniem zamówienia skontaktuj się z obsługą sklepu poprzez e-mail (biuro@maxsc.com.pl) lub formularz kontaktowy.

Najpopularniejsze wymiary stempli drewnianych
Realizacje stempli drewnianych z logo klienta
w Maxonline.pl

MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ…

…gotowe stemple graficzne!