Pieczątka z logo

Pieczątka z logo to świetne wyróżnienie pieczątki firmowej czy imiennej. Stosując pieczątkę z samym logo może stanowić łatwy i szybki nadruk na niewielkie torebki papierowe czy papier pakowny. W ofercie posiadamy ponad 40 kolorów tuszów wodnych oraz tusze specjalne do takich powierzchni, jak tkanina naturalna, papier śliski/niechłonny, drewno itp.

Najpopularniejsze automaty do pieczątki z logo

Przy wyborze automatu kieruj się rozmiarem płytki tekstowej, który jest podany w nawiasie w tytule produktu. W przypadku trudności doboru rozmiaru pieczątki, poproś o pomoc w wyborze obsługę sklepu wysyłając zapytanie mailowe podając treść pieczątki oraz logo.

Nie znalazłeś interesującego Cię automatu lub rozmiaru?
Sprawdź naszą pełną ofertę pieczątek automatycznych.

Jak zamówić pieczątkę z logo

  • Prześlij logo w pliku wektorowym z czcionkami zmienionymi na krzywe (najczęściej pliki wektorowe mają rozszerzenie: ai, eps, cdr, pdf, svg) – w ten sposób unikniesz ewentualnych dodatkowych kosztów przygotowania pliku produkcyjnego.
  • Jeśli posiadasz wyłącznie plik bitmapowy logo, prześlij go w najlepszej dostępnej jakości. Pliki bitmapowe mają rozszerzenia: bmp, jpg, jpeg, png. Obróbka graficzna takich plików jest dodatkowo płatna, wyceniana mailowo przed realizacją zamówienia.
  • Określ dodatkowe elementy, które poza logo mają znajdować się na pieczątce.
  • Wybierz interesującą Cię wielkość płytki tekstowej pieczątki.
  • Zwróć uwagę na rodzaj powierzchni, którą chcesz znakować pieczątką. Stanowi to ważny element przy wyborze poduszki i tuszu. Do papieru zwykłego, matowego, matowego kartonu stosuje się tusz wodny. Do papieru śliskiego/lakierowanego i innych powierzchni słabo wchłaniających stosuje się tusze specjalne.
  • Określ kolor tuszu.