Identyfikatory

IMIENNE | PRACOWNICZE | PERSONALIZOWANE

Identyfikatory zaliczają się do jednych z najpopularniejszych produktów pomagających w identyfikowaniu osób w określonym miejscu.
W naszej ofercie znajdą Państwo trwałe identyfikatory wykonane w technologii grawerowania laserem, dzięki czemu otrzymają Państwo precyzyjną i czytelną treść (logo firmowe, imię, nazwisko, stanowisko).

Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo projekt PDF, gdzie na etapie projektowania mogą Państwo dokładnie określić, jaki efekt Państwa satysfakcjonuje.
Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji identyfikatorów, która średnio trwa 1-3 dni robocze w zależności od zamówionej ilości produktów.

Identyfikatory wykonujemy ze sklejki, laminatu srebrnego/złotego/białego/czarnego z mocnym zapięciem magnesowym lub zapięciem na agrafce.

W naszej ofercie znajdą Państwo również identyfikatory personalizowane z okienkiem, do których mogą Państwo samodzielnie drukować i wymieniać karteczki imienne.

Na specjalne życzenie klienta, możemy przygotować nietypowe identyfikatory (niestandardowy kształt lub rozmiar mniejszy/większy niż mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie). W tym celu prosimy o kontakt mailowy z obsługą sklepu.

Przy zamówieniach poniżej 5 sztuk identyfikatorów zostaje w koszyku automatycznie  doliczona dopłata 12,30zł.