Stemple drewniane

Posiadamy największą na rynku ofertę stempli drewnianych płaskich i kołyskowych online do rozmiaru 20×15 cm lub 12×24 cm. Do każdego z nich mogą Państwo zamówić poduszkę na tusz zwykły lub do tuszów specjalnych. Oferujemy ponad 40 kolorów tuszu standardowego oraz tusze szybkoschnące i do tusze do nietypowych powierzchni. Każdy zakup można dostosować do własnych potrzeb poprzez personalizację.  Produkty w kategorii stemple drewniane posiadają w opcjach możliwość zakupu samego stempla lub wraz z dedykowaną do niego poduszką i tuszem dopasowanym do sposobu stosowania. W cenę stempla wliczona jest płytka tekstowa grawerowana laserowo, zapewniająca najwyższą dostępną jakość. Mogą Państwo także wpłynąć na głębokość graweru.

Stemple drewniane

STEMPLE Z GOTOWĄ GRAFIKĄ

stempel z poduszką i odbiciem_podziel się opinią_3

STEMPLE DO MYDŁA I GLINY 

stempel do mydła i gliny

STEMPLE DO TOREB I KARTONÓW

Stempel drewniany do samodzielnego nadruku na torbach papierowych z gotowym wzorem personalizowanym burger

STEMPLE  EX LIBRIS 

ex librisy myśliciel_2

Jak zamówić stempel drewniany (krok po kroku)

głębokość graweru
Zastanów się nad treścią i oczekiwanym rozmiarem.

Sprawdź nasz dział Informacje i porady, jest tam dużo informacji, które pomogą w dokonaniu optymalnego zakupu.

głębokość graweru
Dobierz wielkość stempla zgodnie z zasadą: najbliższy wymiarowi, który ma mieć odbicie.

Stempel zawsze powinien być trochę większy od odbicia. Jeśli grafika ma np. 52×34 mm wybierz stempel 60×40 mm. Gumka nigdy nie może być większa od rozmiaru stempla, więc kołek 50×30 mm się nie nadaje. Jeśli nie jesteś pewien wymiarów – skontaktuj się z nami.

głębokość graweru
Dobierz parametry swojego zamówienia.

Jeśli masz już poduszkę z tuszem, możesz zamówić sam stempel. Jeśli nie – podaj rodzaj podłoża, na którym będziesz przystawiać stempel, aby dobrać odpowiedni tusz. Wybierz kolor odbicia (tuszu), podaj treść stempla lub załącz grafikę w pliku wektorowym.

Wyjaśnienie poszczególnych parametrów zamówienia znajdziesz klikając na niebieski znak zapytania.

głębokość graweru
Przed realizacją zamówienia otrzymasz mailowo projekt w skali 1:1.

Sprawdź go dokładnie, najlepiej wydrukuj w skali 1:1, aby ocenić czytelność. Zaakceptuj projekt mailem lub zaproponuj zmiany.

głębokość graweru
Zapoznaj się z instrukcją uzupełniania poduszki i stosowania wybranego przez Ciebie rodzaju tuszu oraz instrukcją uzyskania najlepszego odbicia stempla.
automat vs mobilna
Opłać i odbierz stempel zgodnie z wybraną metodą (odbiór osobisty, kurier, paczkomat).
automat vs mobilna
Przed aplikacją na materiał docelowy, wykonaj kilka odbić próbnych na zwykłym papierze, aby nabrać wprawy.

W razie wątpliwości sprawdź poradnik: najczęstsze błędy przy stosowaniu stempli.

Stemple prostokątne do 150x80 mm

Stemple o wymiarze mieszczącym się w polu 150×80 mm są najbardziej popularne, z uwagi na zdecydowanie niższy koszt poduszek na tusz.  Większe stemple wymagają zakupu poduszek drewnianych, które są droższe o minimum 80 zł +vat

Stemple okrągłe i kwadratowe

Proszę pamiętać, iż kształt  stempla może być inny niż kształt odbicia. Największy stempel o podstawie okrągłej ma średnicę 100 mm.  Jeśli zależy Państwu na zamówieniu stempla o większej średnicy odbicia, należy zamówić stempel o podstawie kwadratowej.  Największy stempel kwadratowy 150×150 mm umożliwia wykonanie odbicia o średnicy do 148 mm

show