Stempel do mydła lub gliny

Stempel dedykowany do znakowania (na zimno) materiałów miękkich, plastycznych takich jak: glina, mydło, plastelina. Nie jest odpowiedni do użytkowania w wysokiej temperaturze oraz do kontaktu z żywnością (np. ciasta). Stempel daje w materiale odbicie wklęsłe. Jeśli chcą Państwo wykonać stemple dający odbicie wypukłe – przed dokonaniem zakupu prosimy koniecznie o konsultację. Nie każda grafika/czcionka nadaje się do wykonania takiego stempla, koszt jest również wyższy.

Podstawą stempla do gliny lub mydła jest płytka tekstowa wykonana z pleksi o grubości 3 mm, w technice grawerowania laserowego, zapewniającego najwyższa jakość. Jest odpowiednia do wyciskania treści w materiale, jednak nie nadaje się do stosowania z tuszami, zarówno wodnymi jak i szybkoschnącymi.

Oferujemy również stemple z płytką tekstową wykonane z gumy grawerskiej z maksymalnie głębokim grawerem, które można zarówno stosować do wyciskania treści w materiale oraz stosować z tuszami wodnymi i szybkoschnącymi. Guma grawerska nie daje możliwości wykonania głębszego graweru niż pleksi.

Dzięki optymalnemu doborowi parametrów, wykonujemy możliwie pogłębiony grawer, zapewniający wyraźne odbicie stempla w materiale. Treść lub grafika powinna być mniejsza o ok. 2-3 mm od wymiarów stempla (dotyczy to obu boków lub w wypadku okręgu- średnicy). Płytka zawsze dopasowana jest do wielkości podstawy stempla.

W przypadku braku interesującego Państwa rozmiaru stempla do mydła zapraszamy do zapoznania się z ofertą wszystkich dostępnych rozmiarów stempli drewnianych. Po odnalezieniu stempla, prosimy o kontakt mailowy z zapytaniem o możliwość wykonania go z płytką tekstową z pleksi.

PROSTOKĄTNE

KWADRATOWE

OKRĄGŁE