Faksymile- pieczątka z podpisem

Pieczątka z kopią odręcznego podpisu

Co to jest faksymile ?

Faksymile to pieczątka z wzorem odręcznego podpisu. Może zostać wzbogacona o dodatkowe dane: imię i nazwisko, stanowisko lub rodzaj potwierdzanej podpisem czynności.  Dodatkowa treść jest zróżnicowana i dopasowana do potrzeb odbiorcy. Wykonujemy również  dwukolorowe pieczątki faksymile: podpis w jednym kolorze, pozostała treść w innym.
Składając zamówienie, prosimy o przesyłanie skanów podpisów tylko wg wytycznych. Kliknij TU, by zapoznać się z wytycznymi.

Jak  dobrać automat do pieczątki z podpisem?

Przy wyborze  konkretnego rozwiązania należy brać pod uwagę  2 podstawowe parametry: rzeczywistą wielkość podpisu i jego kształt. Faksymila powinna jak najwierniej odwzorowywać rzeczywisty podpis, dlatego sugerujemy sprawdzić jakie wymiary ma odręczny podpis i do tej wielkości dobrać odpowiedni automat.  Równie istotny jest kształt podpisu.  Jeśli jest podłużny, sugerujemy dobrać automat prostokątny. Jeśli podpis  jest zbliżony do okręgu/kwadratu najlepiej sprawdzi się automat kwadratowy. Odpowiednio dobrany kształt pieczątki nie tylko pozwoli obniżyć ewentualny koszt, ale także znacznie zwiększy  wygodę użytkowania.

 

Kliknij poniżej, by przejść do faksymile:

Faksymile jednokolorowe

W wypadku faksymile w jednym kolorze podpis może nachodzić na pozostałą treść.  Jeśli tak mamy przygotować projekt, prosimy o odpowiedni dopisek w uwagach do zamówienia

Faksymile dwukolorowe

Technika wykonania pieczątek w kilku kolorach wymaga, aby  odległość między kolorami wynosiła minimum 3-4 mm. Dlatego w faksymile dwukolorowym jeśli podpis jest w innym kolorze, nie może nachodzić/stykać się/być bliżej niż 3-4 mm od pozostałej treści.  Prosimy o przygotowanie pliku z podpisem zgodnie z wytycznymi, w przeciwnym wypadku  może zostać naliczona dodatkowa opłata za obróbkę graficzną.

Nie jesteś pewien jakiego doboru wykonać lub chcesz się skonsultować- skorzystaj z formularza kontaktowego