Stempel z logo personalizowany

Najpopularniejsze stemple z logo

Przykładowe realizacje stempli z logo

Posiadamy największą w Polsce ofertę stempli drewnianych do pieczątek z logo. W naszej ofercie znajdą Państwo pieczątki drewniane prostokątne, okrągłe, kwadratowe od 15mm do 200×150 mm. Posiadamy również ponad 40 kolorów tuszu wodnego. Dzięki zastosowaniu technologii pogłębionego grawerowania laserowego stemple oferują najlepszą dostępną na rynku jakość odbicia.

Jak zamówić stempel z logo

głębokość graweru
Prześlij logo w pliku wektorowym z czcionkami zmienionymi na krzywe

(najczęściej pliki wektorowe mają rozszerzenie: ai, eps, cdr, pdf, svg). W ten sposób unikniesz ewentualnych dodatkowych kosztów przygotowania pliku produkcyjnego.

głębokość graweru
Jeśli posiadasz wyłącznie plik bitmapowy logo, prześlij go w najlepszej dostępnej jakości.

Pliki bitmapowe mają rozszerzenia: bmp, jpg, jpeg, png. Dokonamy wyceny obróbki graficznej przesłanego pliku do zatwierdzenia przez klienta zanim przystąpimy do realizacji zamówienia.

głębokość graweru
Określ elementy, które mają się znajdować na stemplu oprócz logo.
głębokość graweru
Wybierz interesującą Cię wielkość stempla.

Wszystkie dostępne rozmiary stempli drewnianych w naszej ofercie są dostępne na Stemple drewniane (pełna oferta).

głębokość graweru
Jeśli jeszcze nie posiadasz poduszki z tuszem – wybierz najbardziej Ci odpowiadającą.
automat vs mobilna
Przy wyborze poduszki i tuszu, kieruj się rodzajem podłoża, na którym będziesz używać stempel z logo.

Do papieru zwykłego, matowego, matowego kartonu stosuje się tusz wodny do stempli.

Do papieru śliskiego/lakierowanego i innych powierzchni słabo wchłaniających stosuje się tusze specjalne.

automat vs mobilna
Określ kolor tuszu.

Nasze realizacje

POWIĄZANE PRODUKTY

STEMPLE Z GOTOWĄ GRAFIKĄ

stempel z poduszką i odbiciem_podziel się opinią_3

STEMPLE DO MYDŁA I GLINY 

Stempel do mydła i gliny przykładowe odbicie

STEMPLE DO TOREB I KARTONÓW

Stempel drewniany do samodzielnego nadruku na torbach papierowych z gotowym wzorem personalizowanym burger

STEMPLE  EX LIBRIS 

Exlibris na stemplu drewnianym wzór myśliciel

Stemple z logo – zastosowanie

Stempel z logo to produkt popularny, a zakres jego zastosowań jest niezwykle szeroki. Logotyp to podstawowy element  ułatwiający rozpoznawalność marki, więc ważne jest , aby  dbać o jego widoczność. Drewniane pieczątki z logo sprawdzają się doskonale do:

 • znakowania opakowań: kartonów,  toreb papierowych,  pudełek , papieru pakowego.  To doskonała i tania alternatywa tradycyjnego nadruku.  Stemplem można wykonać dowolną ilość nadruków, na równych materiałach, bez potrzeby oczekiwania na realizację zlecenia w drukarni.
 • znakowania produktów z gliny i mydła. Do tego celu służą specjalne stemple z pogłębionym grawerem i płytką tekstową wykonaną z pleksi.  Kup teraz stemple do gliny i mydła
 • znakowanie kubków papierowych, serwetek, itp .
 • nadruk na papierze firmowym, kopertach, drukach
 • wykonania własnych kartek z życzeniami

Stemple czy pieczątki automatyczne z logo

Decyzja o wyborze optymalnego  rodzaju pieczątki jest niezwykle ważna, wpływa bowiem na jakość odbicia i  wygodę użytkowania.  Podstawowe czynniki, które należy brać pod uwagę przy wyborze czy wykonać stempel z logo czy pieczątkę automatyczną to:

 • rodzaj podłoża: automaty samotuszujące stworzone są do standardowych zastosowań i w nich sprawdzają się najlepiej. Jeśli więc mamy do czynienia z  utwardzonym, standardowym podłożem jak papier, tektura , złożony karton  automaty są dobrym rozwiązaniem. Jednak jeśli powierzchnia jest nietypowa, nierówna wtedy zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie stempla z logo
 • planowana liczba odbić:  jak wiadomo  automaty samotuszujące dzięki swej budownei zapewniają znacznie szybszą pracę niż klasyczne stemple. Jeśli  planowana liczba odbić wynosi więcej niż kilka tysięcy, jest to zdecydowanie argument przemawiający za rozważeniem  pieczątki automatycznej
 • wielkość pieczątki z logo: małe i średnie pieczątki z logo można  wykonać stosując oba rozwiązania. Jesli jednak zależy Państwu na pieczątkach XXL , wtedy stemple drewniane są bezkonkurencyjne. Oferują bowiem znacznie większe pole , maksymalnie do 200×150 lub 240×120 mm.

Stemple z logo – co wyróżnia naszą ofertę:

 • wyrobem stempli zajmujemy się od 1995 roku, posiadamy duże doświadczenie, które pozwala nam doradzić w wyborze optymalnego rozwiązania, zwłaszcza w wypadku nietypowych zapytań
 • posiadamy największy na rynku  wybór zarówno samych stempli (płaskich i kołyskowych) jak i akcesoriów: poduszek, tuszów wodnych w 40 kolorach oraz  tuszów permanentnych
 • wykonujemy stemple w oparciu o technikę grawerowania laserowego z zastosowaniem najwyższej jakości surowców
 • oferujemy wiele możliwości personalizacji  produktu zapewniając optymalne dopasowanie go do Państwa potrzeb
 • wykonujemy zlecenia w trybie ekspresowym, często umożliwiając odbiór nawet tego samego dnia, w którym zaakceptowali Państwo projekt.
 • oferujemy możliwość  wysyłki gotowego towaru lub odbiór osobisty w naszej siedzibie w Warszawie przy ul. Szyszkowej 21/23

Stempel okrągły z logo

To zdecydowanie najpopularniejszy kształt stempla w naszej ofercie. Stemple okrągłe z logo stosowane są bardzo powszechnie: najmniejsze o średnicy 15 i 200 mm służą do znakowania kart lojalnościowych, większe do znakowania opakowań , zwłaszcza do pizzy.  Dlatego nasza oferta stempli okrągłych jest bardzo rozbudowana.  Najmniejsza dostępna średnica okrągłej pieczątki drewnianej to 15 mm, największa to 100 mm.   Jednak przypominamy, że kształt stempla nie zawsze musi być tożsamy z kształtem odbicia. Jeśli zależy Państwu na  okrągłej pieczątce z logo o rozmiarze  XXL to warto brać pod uwagę stempel kwadratowy  150×150 mm.  Doskonale sprawdzi się on  w wypadku okrągłego logo  o średnicy do 150 mm.

Stemple z logo Warszawa

Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserowego oferujemy nie tylko  najwyższą dostępną jakość płytki tekstowej, możliwość pogłębienia graweru, ale także możliwość wyrobu stempla z logo w trybie ekspresowym. Jeśli zależy Państwu na szybkim odbiorze,  poza wysyłką kurierską lub do Paczkomatu,  udostępniamy możliwość odbioru stempli w siedzibie naszej firmy w Warszawie przy ul. Szyszkowej 21/23 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.