W ramach usługi wyrobu stempli i pieczątek oferujemy kilka możliwości wykonania projektu:

(kliknij na znak plusa, aby rozwinąć treść menu)

Projekt bezpłatny wliczony w cenę- kliknij, aby dowiedzieć się co obejmuje

Działamy na rynku od 1995 roku, nasi graficy posiadają  odpowiednią wiedzę i są właściwie przeszkoleni.  W cenę każdej pieczątki wliczony został projekt tekstowy, w którym podana przez Państwa treść zostaje w sposób optymalny i zgodny z zasadami  umieszczona w wybranym polu. W ramach bezpłatnego projektu  dodajemy również grafikę/logo jeśli otrzymamy ją w poprawnym pliku wektorowym, z czcionkami zmienionymi na krzywe. Bezpłatnie wysyłamy mailem  do 2 zmian. Każda kolejna modyfikacja na życzenie klienta/godnie z jego wytycznymi jest odpłatna. Płatne jest także dopasowanie  kroju pisma do przesłanego wzoru w pliku bitmapowym.

Sugerujemy  wybór tego rodzaju projektu z kilku powodów:

 •  wystarczy w uwagach podać nam właściwą treść, nie muszą Państwo zajmować się projektowaniem samodzielnie
 • projekt zostanie przygotowany w sposób profesjonalny uwzględniający aspekty estetyczne i praktyczne
 • w wiadomości e-mail otrzymają Państwo projekt w skali 1:1 , który będą Państwo mogli sprawdzić i wnieść w nim do 2 bezpłatnych  poprawek
 • istnieje możliwość zasugerowania czcionek, rozkładu i wielkości poszczególnych elementów.  W miarę możliwości technicznych uwzględnimy te uwagi

Prosimy o dokładne sprawdzenie przesłanego przez nas projektu i uwzględnienie wszystkich  jego aspektów: poprawności treści, wielkości, estetyki.  Sugerujemy wydrukowanie  go w skali 1:1 ( prosimy przy ustawieniu opcji wydruku pamiętać o wyłączeniu dopasowywania  do strony, zwiększania/zmniejszania) i na tej podstawie ocenę całościową.  Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do jego wykonania.

Projekt własny klienta- kliknij, aby sprawdzić jak go przygotować

Istnieje możliwość przesłania nam gotowego  projektu dostosowanego do wybranej przez Państwa wielkości. Przed wysłaniem prosimy o dokładne sprawdzenie poprawności danych , wielkości i innych aspektów projektu, gdyż pliki klienta wykonujemy bez dokonywania w nich poprawek .

Prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

 • pliki wyłącznie wektorowe z czcionkami zmienionymi na krzywe
 • projekt w skali 1:1
 • akceptowane rozszerzenia: .pdf, ai (wersja 5.0 lub niższa), .eps (wersja 5.0 lub niższa), cdr (wersja x7/17 lub niższa)
 • rozszerzenia, które mogą być warunkowo zaakceptowane: dwg, svg ( przy imporcie tych plików do programu Corel często powstają błędy, dlatego w miarę możliwości prosimy o wybór sugerowanych powyżej formatów)
 • grubość linii przeznaczonych do wycięcia: włosowa, grubość pozostałych linii: większa niż włosowa ( laser linię o grubości włosowej potraktuje jaką granicę wycinania, reszta treści jest standardowo grawerowana)
 • optymalnie prosimy o przygotowanie pliku w przestrzeni RGB z grafiką czarno-białą , w której  pola czarne będą się odbijały , a białe pozostaną czyste.
 • prosimy o przesyłanie nam plików,  do których posiadają Państwo prawo komercyjnego użycia (zgodnie z regulaminem  to klient odpowiada za ewentualne roszczenia związane z naruszeniem praw autorskich osób trzecich odnośnie dostarczonych nam treści)
 • przed złożeniem i opłaceniem zamówienia sugerujemy wysłanie nam pliku, w celu oceny technicznej możliwości jego  wykonania. Jeśli zdecydują się Państwo nie konsultować z nami projektu, nie możemy gwarantować jakości produktu finalnego.

Czego należy unikać:

 • przesyłania projektów zawierających błędy
 • projektów w skali innej niż 1:1
 • zmiany samego rozszerzenia pliku ( zmiana rozszerzenia nie zmienia typu grafiki)
 • przesyłania w sugerowanych typach plików wektorowych grafiki bitmapowej

W wypadku gdy przesłany przez Państwa plik będzie zawierał błędy lub wymagał dodatkowej obróbki, może okazać się niezbędne zamówienie dodatkowo płatnej usługi, o czym zostaną Państwo powiadomieni.   W wypadku braku zgody na taką usługę, mogą Państwo samodzielnie dokonać sugerowanych zmian i przesłać plik ponownie, chyba, że wybrana została  usługa wykonania  bez konsultacji/potwierdzenia z naszej strony.

Projekt płatny- kliknij, aby dowiedzieć się jakie projekty są odpłatne

W jakich wypadkach wykonanie projektu może być odpłatne:

 • dopasowanie wyglądu ( rodzaju, wielkości i rozkładu czcionki) do posiadanego przez Państwa wcześniej wzoru  ( jeśli nie otrzymamy go w wersji gotowego projektu wektorowego)
 • przygotowanie projektu graficznego , gdy nie otrzymamy grafiki w pliku wektorowym
 • dostosowanie przesłanego nam projektu własnego klienta, jeśli nie spełnia  wspomnianych powyżej wymogów
 • wprowadzenie więcej niż 2 poprawek do projektu bezpłatnego ( dlatego sugerujemy , aby w treści zamówienia lub ewentualnie w treści maila sugerującego zmiany  podać od razu wszystkie ewentualne zmiany, których chcą Państwo dokonać)
 • wprowadzenie do projektu bezpłatnego zmian wymagających stworzenia projektu rozszerzonego ( zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni przed rozpoczęciem prac)

Przed złożeniem zamówienia na projekt płatny prosimy o kontakt z nami w celu określenia dokładnego kosztu. Jeśli zamówią  Państwo usługę bez konsultacji, rzeczywisty koszt może być inny ( zarówno mniejszy jak i większy) niż wybranej opcji.