Termin realizacji zlecenia jest jednym z ważniejszych parametrów decydujących  o jakości usługi i satysfakcji klienta.  Przywiązujemy  dużą wagę do tego , aby klient otrzymał zlecenie tak szybko jak to możliwe, przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.  Czas realizacji zależy od kilku czynników, z których najważniejsze prezentujemy poniżej:

 

  • ilość i wielkość zamawianych pieczątek lub stempli:  w wypadku zamówienia więcej niż 10 pieczątek czas realizacji może ulec wydłużeniu. Podobna sytuacja ma miejsce, gdy zamówienie obejmuje pieczątki wielkogabarytowe. Czas grawerowania laserowego jednej płytki tekstowej XXL w wymiarze 150×200 cm może wynosić nawet 4-6 godzin .
  • szybkości  korespondencji z klientem: to czynnik, na który nie mamy wpływu, a który potrafi mocno opóźnić realizację.  Klienci czasami zapominają o potrzebie akceptacji projektu, dokonanych w nim zmian, modyfikacji zamówienia, itp.  Każda zwłoka może znacząco opóźnić termin realizacji. Bez akceptacji przez klienta projektu, nie możemy bowiem przystąpić do realizacji zlecenia. Zdarza się,  iż na taką akceptację musimy czekać nawet kilka czy kilkanaście dni.
  • zamówienia produktów nietypowych:  posiadamy rozbudowane stany magazynowe zapewniające  szybką realizację 80 % zleceń. Niektóre produkty wymagają jednak sprowadzenia, co wpływa na łączny czas realizacji
  • tryb wykonania zlecenia: jeśli zależy Państwu na  jak najszybszym odbiorze sugerujemy wybór usługi ” tryb ekspresowy” . Takie zlecenia traktujemy priorytetowo i realizujemy je w pierwszej kolejności.
  • sposób odbioru/wysyłki: w wypadku zamówienia pieczątek online przez klientów z Warszawy  najszybszą metodą  będzie wybór odbiór osobisty w naszej siedzibie w Warszawie, ul. Szyszkowa 21/23 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Przesyłki kurierskie oraz Paczkomaty  docierają do punktu docelowego z reguły w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu nadania
  • sposób płatności: zlecenia wysyłkowe najlepiej opłacać online.  W wypadku wyboru opcji przelewu bankowego  prosimy o przesłanie bankowego dowodu wpłaty w celu przyśpieszenia wysyłki.  Zlecenia odbierane osobiście w siedzibie naszej firmy można opłacić online przed odbiorem  lub w momencie odbioru: gotówką lub kartą płatniczą.
  • łączna liczba zamówień: dokładamy wszelkich starań, aby możliwie jak najszybciej realizować napływające zamówienia. Zdarza się jednak, iż liczba zleceń jest na tyle znaczna, że może wpłynąć na termin realizacji .  Dlatego zawsze, gdy zależy pPaństwu na czasie, bezpieczniej jest skorzystać z opcji zlecenia w trybie ekspresowym

Jaki jest najkrótszy możliwy termin realizacji ?

Standardową pieczątkę firmową/imienną jesteśmy w stanie wykonać w ciągu nawet 5 minut od zatwierdzenia projektu.  Większość zleceń w trybie ekspresowym na materiały dostępne na magazynie staramy się wykonać tego samego dnia lub na  następny dzień roboczy od momentu ostatecznego zatwierdzenia projektu.

Jaki jest najdłuższy termin realizacji ?

Jak wspomnieliśmy wcześniej dużo zależy od sprawnej korespondencji z klientem. Zdarzało nam się, że zlecenia, które mogliśmy wykonać  w ciągu 1 dnia roboczego  oczekiwały na akceptację klienta kilka tygodni.  W wypadku niektórych  produktów (jak tusze w kolorach niestandardowych, nietypowe automaty samotuszujące) okrs oczekiwania na komponenty może wynosić 4-6 tygodni . W takich wypadkach ,  staramy się klienta jak najszybciej poinformować o możliwym długim terminie oczekiwania i pozostawić mu decyzję odnośnie dalszego losu zlecenia