Kreator pieczątek online

Nie idziesz do restauracji, aby samodzielnie przygotować posiłek.
Kiedy zamawiasz taksówkę, nie robisz tego, aby usiąść za kierownicą.
Kiedy zamawiasz pieczątkę… czego dokładnie oczekujesz?

Jeśli zależy Ci na przygotowaniu projektu samodzielnie – użyj do tego prawdziwego, profesjonalnego narzędzia do tworzenia grafiki wektorowej i prześlij nam gotowy projekt. Wykonamy dokładnie to, co zaprojektowałeś.  Wcześniej jednak sugerujemy  poznać zasady przygotowania projektu pieczątki. Sam program, ani nawet  duże doświadczenie w DTP, nie gwarantuje, że pieczątka będzie ładnie wyglądać i wyraźnie się odbijać.  Zdarzało nam się poprawiać projekty profesjonalnych grafików. Nie dlatego, że jesteśmy od nich lepsi, lecz dlatego, że nie mają praktyki w projektowaniu pieczątek.

Nie uważamy,  że kreatory do projektowania online to samo zło.  Po prostu nie dostarczają optymalnych rozwiązań, gdyż nie o to w nich chodzi. Mają oszczędzać czas. Niestety, nie chodzi o Twój czas.

Nie posiadasz programu i wiedzy z zakresu projektowania. Nic nie szkodzi, skorzystaj z naszego bezpłatnego projektu tekstowego, który wliczony jest w cenę.  Tworzą go nasi graficy, w oparciu o doświadczenia zdobywane od 25 lat, w profesjonalnym programie graficznym. Będzie optymalnie dopasowany do wybranego modelu pieczątki automatycznej lub stempla drewnianego , a jeśli ten nie spełnia wymogów technicznych – zaproponujemy lepsze rozwiązanie.  Projekt otrzymasz w uniwersalnym pliku pdf w skali 1:1 . Prosimy- wydrukuj go w tej samej skali, bez powiększania, pomniejszania lub dopasowywania do strony. Tylko w ten sposób jesteś w stanie ocenić  jego wygląd. Nie rób tego na ekranie,  w tym wypadku podgląd 100 %  nie ma wiele wspólnego z efektem finalnym pieczątki.  Zrobimy to na czym się znamy, ale to Ty dokonasz wyboru. Gratis wykonamy do 2 zmian, jeśli uznasz , że są potrzebne. Otrzymasz profesjonalny projekt, stworzony w oparciu o nasz doświadczenie, ale optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 W ramach zachęty proponujemy  8 % rabatu na zakupy w naszym sklepie online. To rabat jednorazowy, nie łączy się z innymi obniżkami. Ale wciąż daje szansę, aby oszczędzić.  Wystarczy pod koniec zakupów, w koszyku podać kod : kreator

Pozdrawiamy

ekipa maxonline.pl